vrata2020

Rekonstrukcia

Plánujete rekonštrukciu? Vybavte svoj dom výrobky od Lomax!
Teraz máte jedinečnú príležitosť.

Rekonstrukcia

Rekonštrukcia teraz alebo nikdy! K výrobkom LOMAX získate diaľkový ovládač ZADARMO

 

Vzhľadom na súčasnú situáciu, keď sú jarné aj letné dovolenky veľmi neisté, nastal ideálny čas na rekonštrukciu a modernizáciu vlastného bývania, ktorá sa vám veľmi skoro vráti. Teraz navyše k všetkým výrobkom spoločnosti LOMAX získate ovládač ZADARMO.

Pandémia zatiaľ neustupuje a tak nie je isté, či sa nám tento rok podarí cestovať na dovolenku. Namiesto nervózneho ohrýzania nechtov a strachu, že pobyt v zahraničí budete na poslednú chvíľu stornovať, oplatí sa smerovať investície do istejšej rekonštrukcie a modernizácie bývania.

Nočné teploty sa začínajú šplhať nad bod mrazu, čo znamená, že sa opäť rozbehne stavebná sezóna. Netreba sa hneď púšťať do náročnej rekonštrukcie, existujú aj varianty, ako domácnosť oveľa jednoduchšie zmodernizovať a dopriať si väčší komfort.

LOMAX - jaro 2021 - stara garaz
LOMAX - jaro 2021 - stara garaz

 

Jedným z variantov je vonkajšia tieniaca technika, či už ide o bezpečnejšie predokenné rolety alebo vonkajšie žalúzie, ktoré predstavujú ideálny spôsob, ako sa brániť horúcemu letu a eliminovať riziko prehrievania interiéru domácnosti. Pri nákupe minimálne 5 kusov vonkajších roliet alebo vonkajších žalúzií LOMAX s motormi Somfy io, získate navyše ZADARMO ovládač Smoove Origin io.

Chcete znížiť spotrebu energie? Stavte na spoľahlivé garážové brány s polyuretánovou penou bez tepelných mostov, ktoré výrazne znížia nutnosť vykurovania garáže. Pri objednávke garážových brán LOMAX Delta a Praktik s pohonom Marantec Comfort 260/270/280 získate ovládač MINI 304, s pohonem Exclusive ovládač Digital 663.

Ďalšou možnosťou ako si skvalitniť obydlie sú hliníkové vchodové dvere Aktiv 77, ktoré majú nadštandardné tepelnoizolačné vlastnosti. Ak zvolíte ľubovoľný typ dverí s modulom BioKey Inside (RFID 678.801), dostanete ku každým dverám 3 kusy čipov ZADARMO.

Akcia platí pre objednávky uzatvorené od 22. 3. do 31. 7. 2021.

Tento rok je ideálny čas na rekonštrukciu!

LOMAX - jaro 2021 - nová garaz
LOMAX - jaro 2021 - nová garaz