vrata2020

Veľká súťaž o Opel Crossland X už pozná víťazov

Veľká súťaž o Opel Crossland X už pozná víťazov

Veľká súťaž o Opel Crossland X už pozná víťazov

Pol roka trvajúca súťaž o automobil Opel Crossland X je na konci. Slávnostné marcové žrebovanie rozhodlo, kto získa kľúče od nového auta, ale aj prémiový smartfón či kolekciu výborných moravských vín.

  • Posledný polrok mali všetci zákazníci spoločnosti LOMAX šancu zúčastniť sa súťaže o automobil Opel Crossland X.
  • Stačilo v období od septembra do februára záväzne objednať jeden z našich výrobkov a dohodnúť si jeho inštaláciu na obdobie od 7. januára do 15. apríla 2021.
  • Kto tak urobil, dostal sa do žrebovania, pri ktorom bol na konci každého mesiaca vylosovaný vždy jeden šťastlivec. Zoznam sa tak od septembra do februára zúžil na šesť finalistov, ktorí postúpili do záverečného zlosovania o nový automobil.
  • Žrebovanie malo pôvodne prebiehať v centrále spoločnosti LOMAX v Bořeticiach za účasti všetkých súťažiacich aj vedenia firmy. Pre epidemiologické opatrenia sa však veľká slávnostná akcia nemohla konať, vo finále sme zvolili komornejší variant.
IMG_1463
IMG_1463

Automobil, cashback či smartfón

  • Žrebovania sa ujal 17. marca obchodný riaditeľ spoločnosti LOMAX Miloslav Kopeček. Hlavná cena – Opel Crossland X – nakoniec pripadla pánovi Filipovi Musilovi, ktorý si v minulom roku od spoločnosti LOMAX kúpil sekčnú garážovú bránu Delta.

  • Ďalšie dve miesta na stupňoch víťazov obsadili ženy. Pani Jiřina Kozáková na 2. mieste mala nárok na cashback v hodnote 50 tisíc korún z ceny zákazky.

  • 3. miesto a spolu s ním nový iPhone SE 2020  získala pani Jana Švecová. Na výhercu na nemedailových pozíciách čakala kolekcia výborných moravských vín.

  • Aj napriek tomu, že sa slávnostné vyhlásenie tento rok nemohlo konať, všetkých výhercov sme po žrebovaní navštívili, aby sme im výhru odovzdali. Ešte raz im touto cestou gratulujeme a prajeme dlhotrvajúcu spokojnosť nielen s výrobkami LOMAX!

IMG_1376
IMG_1376