rolety_2020

Nemusíte platiť viac za energie! Predokenní rolety = Vaše úspora.

Nie je příliš mnoho ciest ako naozaj efektívne znížiť výdaje za energie. Pravdepodobne najdôležitejšie je samozrejme čo najdokonalejšie zateplenie domu. Ste si istý, že práve u Vášho domu je to skutočne ideálne?

Nemusíte platiť viac za energie! Predokenní rolety = Vaše úspora.

Späť
Štítky:
infra
infra

Oknami uniká až 30% tepelnej energie

Ľudské oko nedokáže teplo vnímať. Termokamery však môžu previesť žiarenie na elektrický signál a tak unikajúce teplo zviditeľniť. Na termosnímku je možné určiť akékoľvek množstvo referenčných bodov a zistiť tak, aká je vonkajšia teplota v danom mieste. Na obrázku, ktorý je vyššie, bod Z1 ukazuje teplotu zatiahnutej rolety, bod Z2 teplotu fasády, bod Z3 teplotu okna s vytiahnutou roletou, bod Z4 teplotu zeme. Zatiaľ čo teploty bodov 1,2 a 4 sa len nepatrne líšia od teploty okolného vzduchu (cca o 1oC), teplota okna (bod 3) je o 9,2oC teplejšia ako vzduch. Z toho vyplýva, že dochádza k naozaj veľkým tepelným strátam.

rolety1
rolety1

Predokenné rolety sú Vašou najlepšou investíciou

Pri dnešných cenách za energie a teplo sú práve predokenné rolety LOMAX ideálnou návratnou investíciou. Predokenná roleta naviac znižuje hlučnosť až o 16 dB, čo ocení každý, kto má tú smolu, že jeho okná vedú do hlučnej ulice. V lete taktiež pomáhajú výrazne udržať chladnejšiu klímu v interiéri. A čo je v dnešnej dobe ďalším plusom predokenných roliet, je fakt, že sú účinnou prekážkou proti zlodejom.

Predokenné rolety LOMAX sú jednoducho nejlepším strážcom tepla, súkromia a bezpečia každého domova.

rolety
rolety

Poradíme Vám s výberom

Objednať si alebo dopytovať v spoločnosti LOMAX predokenné rolety je naozaj jednoduché. Volajte zdarma na 800 100 372 alebo vyplňte dopytový formulár.

Naši technici spoločne s Vami vyberú najlepšie riešenie, zamerajú okenné otvory a pripravia cenovú ponuku. Všetko samozrejme zdarma a nezáväzne.

Potom už záleží len na Vašom rozhodnutí.